Başkonsolosluk Tarihi ve Önceki Başkonsoloslarımız
Fahrettin Taşan
Fahrettin Taşan

01.01.1967-01.01.1970

Selçuk N. Toker
Selçuk N. Toker

01.01.1970-01.01.1975

Niyazi Kalenderli
Niyazi Kalenderli

01.01.1975-01.01.1979

Osman Sirman
Osman Sirman

01.01.1979-01.01.1983

Alaaddin Gülen
Alaaddin Gülen

01.01.1983-01.01.1987

Deniz Uzmen
Deniz Uzmen

01.01.1987-01.01.1991

Fazlı Keşmir
Fazlı Keşmir

01.01.1991-01.01.1994

Argun Çoban
Argun Çoban

01.01.1994-01.01.1995

Sinan Balkır
Sinan Balkır

01.01.1995-01.01.1999

Yücel Ayaslı
Yücel Ayaslı

01.01.1999-01.01.2003

Sami Güner
Sami Güner

01.01.2003-01.01.2007

Nesrin Bayazıt
Nesrin Bayazıt

01.09.2007-18.09.2009

Ahmet İhsan Başar
Ahmet İhsan Başar

18.09.2009-12.09.2013

Gürsel Evren
Gürsel Evren

12.09.2013-30.11.2017

Berkan Pazarcı
Berkan Pazarcı

15.12.2017-

Montag - Freitag

9:00 - 13:00 / 13:00 - 17:00

9:00 -17:00
01.01.2020
06.01.2020
13.04.2020
01.05.2020
21.05.2020
01.06.2020
11.06.2020
31.07.2020
26.10.2020
29.10.2020
08.12.2020
25.12.2020